Menu Zamknij

Złote torebki papierowe

Złoto

Kolor złota jest kolorem ekstrawagancji, szczodrości, bogactwa i nadmiaru. Kolor złoty to ciepły kolor, który może być jasny i wesoły lub ponury i tradycyjny. W palecie Pantone kolor Złoty jest aż w 6 odcieniach (Pantone 871 do Pantone 876) – od najjaśniejszego, do złota lekko miedzianego (zwanego często czerwonym złotem). Kolor złota jest kuzynem koloru żółtego i brązowy, a także wiąże się z iluminacją, miłością, współczuciem, odwagą, pasją, magią i mądrością.

Złoto jest metalem szlachetnym, który wiąże się przede wszystkim z bogactwem, wielkością i dobrobytem, ​​a także blaskiem, blichtrem i byciem glamour. Złoto jest też oficjalnym prezentem z każdej możliwej okazji, od rocznic ślubu poprzez urodziny, a na ważnych życiowych wydarzeniach kończąc (jak np. zakończenie szkoły)

Uważa się, że złote kamienie zwiększają osobistą mądrość i siłę, pomagają w zdrowiu i zdrowiu, przyczyniają się do sukcesu i dobrobytu oraz oświetlają drogę do celu.

Złote torby papierowe pomimo, że są w 100% ekologiczne, to również sprawiają wrażenie czegoś wyjątkowego. Jest to takie ekskluzywne wykonanie torebki ekologicznej, idealne w swej prostocie. Torebki ekologiczne złote w 100% odzwierciedlają to co chcemy by podkreślały – wyjątkowość zawartości – produktu włożonego do środka. Logo nadrukowane na tej torbie z pewnością będzie zapamiętane.

Zobacz: cennik toreb kolorowych.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close