Menu Zamknij

Torebki reklamowe na alkohol

Wiele sklepów z alkoholem potrzebuje torebek papierowych (w końcu odchodzimy już całkowicie od foliówek) do zapakowania swoim klientom butelek z alkoholem.

Najlepsze do tego wydają się być torebki papierowe na jedną lub dwie butelki alkoholu. Torebki te powinny być na tyle szerokie aby weszła do nich bez problemu butelka z winem, piwem, czy innym alkoholem. Bardzo dobrym rozwiązaniem są torebki papierowe na alkohol typu wino z nadrukiem reklamowym.

Reklamowy nadruk na takiej torebce może być zarówno w formie hasła reklamowego, adresu sklepu, strony www czy facebooka, ale najczęściej jest to samo duże logo sklepu lub dystrybutora.

 

Jak poprawnie rozmieścić logotyp na torebce?

Z racji tego, że torebki są pionowe i na dodatek bardzo wąskie (szerokość w granicach 95 mm do 160mm) przy wysokości rzędu 360 – 390mm – bez uchwytu, to zostaje jedno z dwóch rozwiązań. Albo stosunkowo małe logo umieszczone centralnie na środku torby, albo – co jest najczęściej stosowane – logo obracane jest o 90 stopni i wtedy mamy możliwość nadrukowania dużego dobrze widocznego logotypu, a sama torba zyskuje na walorach reklamowych, gdyż sam logotyp jest widoczny ze zdecydowanie większej odległości.

Dlaczego torby papierowe na alkohol wypierają foliówki?

Długo by dywagować na temat wyższości toreb papierowych nad foliówkami, ale w przypadku torebek na alkohol jest jedna bardzo ważna cecha, która nieodzownie przyczynia się do tego, że zdecydowana większość klientów wybiera torby papierowe nad foliówki. chodzi o wytrzymałość przy większym obciążeniu jakim jest butelka alko.

Jakież to rozczarowanie jest gdy torebka foliowa pęka na dnie i całą zawartość wysuwa się po czym rozbija na np. chodniku. Dlatego wytrzymałe torby papierowe są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Ceny i formaty toreb można zobaczyć tutaj: Torby butelkowe

Mamy wielu partenerów, którzy nie zważając na koszty zmieniają swoje nastawienie na rzecz rozwoju trendów ekologicznych. Są to: oraz . Dzięki nim i ich zdecydowanymi działaniami proekologicznymi nasza planeta ma szansę być coraz czyściejszym miejscem. Dodatkowo jest zdecydowany również poświęcić się sprawie na rzecz poprawy czystości środowiska.

Ekologiczne torby na alkohol z własnym logo

Własne logo na torbie jest już na wyciągnięcie ręki, wystarczy, że napiszesz e-mail z zamówieniem, dołączysz plik ze swoim logo, wybierzesz kolor torby (biała, brązowa, granatowa, bordo, zielona…) oraz podasz nakład, a otrzymasz wizualizację torby. a potem już tylko czekasz na kuriera z torebkami i cieszysz się swoim nowym opakowaniem na alkohol z własnym logo.

Wybierz cennik toreb butelkowych

Zarówno torby na zakupy jak i na alkohol (tzw. torby butelkowe) moją jedną zasadniczą cechę – są w 100% ekologiczne, gdyż wykonane są z papieru, który nie dość , że jest biodegradowalny (a uchwyty są zrobione albo z papieru skręcanego, albo płaskiego, ewentualnie z bawełny – sznurki plastikowe z polipropylenu a także poliestrów zostały WYCOFANE z oferty) to dodatkowo powstaje z surowców odnawialnych. Dlatego nie warto czekać i wybrać papierową torbę na zakupy już dzisiaj. A firmy, które będą się ociągały i na torby papierowe zdecydują się przejść dopiero za jakiś czas, może okazać się, że są w tyle za konkurencją.

 

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close