Menu Zamknij

torebki na sushi | torebki z szerokim dnem | torby horeca

Własne torby papierowe z uchwytem papierowym płaskim z papieru Craft Kraft. Torba na sushi. Torebki z szerokim dnem. Torby HoReCa z własnym indywidualnym logo firmowym.

Co to jest HoReCa?

Są to produkty, a w naszym przypadku torebki papierowe dedykowane dla podmiotów:

Hoteli, Restauracji i Cateringu.

Są to torby z szerokim dnem (140 mm, 170 mm lub 217 mm) do których można włożyć prowiant luzem lub w pudełkach tekturowych, plastikowych lub styropianowych.

Torebki na Sushi są dedykowane hotelom, restauracjom, firmom cateringowym, ale najlepiej sprawdzają się w restauracjach sushi, gdyż do takich torebek najłatwiej włożyć pojedyncze pudełka z sushi na płasko, a na nie kolejne pudełko i kolejne. Na torebkach nadrukowane dane restauracji na pewno przyczynią się do zapamiętania firmy, a także mogą przynieść kolejnych klientów.

 

Podstawowe informacje o produkcie:

Nazwa produktu: Torba standardowa  Płaski Uchwyt Papierowy z papieru Craft Kraft Torba cateringowa Torba na zakupy. HoReCa

Rozmiar (L * W * H): 260x140x320, 260x170x245, 318x217x245 mm

Materiał papierowy : 70g papier Craft

Materiał uchwytu : płaski uchwyt wykonany z papieru pięciokrotnie złożonego wklejonego od środka

Wykończenie powierzchni: torba bez laminatu bez lakieru

Dodaj opcje: możliwość wykonania nadruku sitodrukowego dla nakładów już od 250szt. (jeden karton)

Wytrzymałość: ok 4 kg

Wysyłka: do 2 kartonów / przesyłkę kurierską,  250 sztuk w kartonie.

Czas realizacji: 5- 30dni (w zależności od ilości)

MOQ: 250 sztuk (torby papierowe)

100% cena i gwarantowana jakość.

Kolorystyka toreb: torby z szerokim dnem na sushi dostępne są w dwóch kolorach: białym i ekonaturalnym

 

Szczegóły zamówienia w papierowej torebce z nadrukiem na zamówienie:

Minimalna ilość zamówienia (MOQ): Jeżeli chcecie złożyć zamówienie, to nasza minimalna ilość zamówienia wynosi 250 sztuk, ponieważ koszt konfiguracji maszyny do wykonania nadruku na torbie papierowej wynosi 60 zł netto za jeden kolor nadruku. Ponadto torby są pakowane do opakowań zbiorczych po250 szt. i wysyłanie mniejszych ilości jest dla nas kłopotliwe, ponieważ nie mamy mniejszych opakowań, a wysyłanie niepełnych wiąże się z wkładaniem dodatkowych wypełniaczy, co nie jest ani dobre dla środowiska, ani bezpieczne w transporcie – torby podczas transportu w niepełnym opakowaniu mogą się niszczyć.
Czas realizacji produkcji: Termin realizacji jest bardzo zmienny i należy każdorazowo przed złożeniem zamówienia zapytać o aktualny termin realizacji. Terminy zależą od wielkości zamówienia, dostępności danego surowca w danym momencie, ilości zamówień w kolejce. Dostępności maszyny pod dany format torby.
Tworzenie projektów: Indywidualne projekty wykonujemy zgodnie z życzeniem klientów. Proste projekty takie jak naniesienie logo, rozmieszczenie danych reklamowych, adresowych, sloganów i haseł jest bezpłatne. Złożone projekty związane z tworzeniem lub wykorzystywaniem grafik, zdjęć, rycin itp. – wycena indywidualna.
Pakowanie: Większość naszych toreb papierowych jest pakowana w gruby wytrzymały karton papierowy. Przesyłki paletowe wysyłane tylko na standaryzowanych paletach EUR lub EPAL dodatkowo zabezpieczonych folią stretch.
Informacje o dostawie: Mamy podpisaną umowę z kilkoma firmami kurierskimi. Paczki do 30 kg najczęściej wysyłamy kurierem DPD na terenie Polski. W krajach UE najczęściej DHL. Dodatkowo przesyłki paletowe zlecamy jednemu z kurierów: JAS FGB, DHL lub Fedex. Przesyłki pełnosamochodowe obsługuje Pekaes. Staramy się być elastyczni i w ramach potrzeby jest możliwość odbioru zamówienia własnym transportem, ale wiąże się to z wcześniejszym ustaleniem takiej możliwości, a także terminu i godziny.
Metoda płatności: Przelew bankowy. Nie przyjmujemy płatności gotówkowych.

 

Standardowe rozmiary torby papierowej (pogrubione torby na sushi):

Mały (mm) Średni (mm) Duży (mm) Bardzo duży (mm)
180 * 80 * 140 240 * 110 * 310 320 * 140 * 420 540 * 150 * 490
180 * 80 * 220 260 * 100 * 330 400 * 160 * 450
190 * 90 * 210 260 * 140 * 320 450 * 170 * 480
200 * 100 * 280 260 * 170 * 245
220 * 105 * 280 320 * 218 * 245

Pytania od klientów

1. Pytanie: Czy mogę otrzymać próbki do sprawdzenia?

Odpowiedź: Jeśli chodzi o próbkę to, możemy dostarczyć próbki, które mamy dla Ciebie, aby sprawdzić jakość ale wiąże się to z opłatą za wysyłkę kurierską – w przypadku czystych toreb lub jakimś przykładowym drukiem wykonanym dla innego klienta lub z naszym firmowym nadrukiem – lub z kosztami startowymi druku jeżeli chcesz torby z próbką druku swojego nadruku. Wszystko jest do ustalenia. Staramy się być elastyczni.

  2. Pytanie: Jak mogę zapłacić?

Odpowiedź: Preferowana jest forma płatności przelew na podstawie otrzymanej faktury proforma. Wraz z fakturą proforma wysyłamy wizualizację torby. A sama realizacja następuje dopiero po końcowym zaakceptowaniu projektu oraz opłaceniu zamówienia.

Warto zobaczyć jeszcze:

Nasze ogromne doświadczenie może pomóc w dobraniu najbardziej optymalnego formatu i rodzaju torby zaspokajającego potrzeby naszego klienta. Posiadamy maszyny wykonujące sztancowanie, klejenie, dziurkowanie, a także nadruki. Pomagamy również w opracowaniu niestandardowych toreb papierowych od pomysłu do końcowego produktu. Po prostu napisz do nas na adres biuro@torby.org.pl

Torebki z szerokim dnem

nie tylko firmy HoReCa zamawiają torby z szerokim dnem. Często są również one zamawiane do firm typu sklepy z warzywami i owocami lub też do sklepów z zabawkami, gdzie do średniej wielkości torebki spokojnie wchodzą nieduże pudełka z zabawkami. Torby te też sprawdzają się w wielu innych zastosowaniach, np. w kwiaciarniach gdzie idealnie nadają się na stroiki, oraz różnego rodzaju upominki i ozdoby, które można bez problemu włożyć w szerszą torbę i dzięki temu bezproblemowo transportować. Kwiaciarnie jako, że są jednym z pierwszych proekologicznych ogniw przemysłu najszybciej zdecydowały się na torebki papierowe (i to najczęściej w kolorze ekonaturalnym) do pakowania swoich produktów.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close