Menu Zamknij

Torebki butelkowe

Najtańsze torby papierowe na wino – cennik

rozmiar torby
szer. x dno x wys.
ilość w opakowaniu zbiorczym papier Cena torebki netto/1 szt. kolor torby
95 x 65 x 380mm 400 Kraft prążek dwuwarstwowy
70g/m2 i 50g/m2
0,80 zł ekonaturalny (brązowy)
95 x 65 x 380mm 400 Kraft gładki dwuwarstwowy
70g/m2 i 50g/m2
0,82 zł biały
95 x 65 x 380mm 400 Kraft prążek dwuwarstwowy
70g/m2 i 50g/m2
0,89 zł bordo, granat, zieleń
140 x 80 x 390mm 300 Kraft
90g/m2
uchwyt papierowy skręcany
1,25 zł brązowy
biały
140 x 80 x 390mm 300 Kraft
90g/m2
uchwyt papierowy skręcany
1,40 zł czarny, czerwony

Torby papierowe na butelkę posiadają uchwyt bawełniany w kolorze jasnokremowym. Pomimo, że wykonane są ze stosunkowo cienkiego papieru to budowa torby (papier dwuwarstwowy) powoduje, że są one bardzo wytrzymałe i nie ma możliwości aby butelka – nawet pełna 🙂 wypadła z torebki. Na tych torebkach bardzo ładnie prezentują się nadruki w kolorze srebrnym i złotym. Torby papierowe z uchwytem skręcanym papierowym mają uchwyt w kolorze torby.

Powyższe ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT (23%). Cennik obowiązuje od 18.09.2021r.

Nadruki na torebkach papierowych na wino wykonujemy metodą sitodruku mocnokryjącymi farbami.

Koszt nadruku: wycena indywidualna po przesłaniu wstępnego projektu

brązowe torby na wino
torby papierowe na wino
bordowe, zielone, granatowe, fioletowe torby na wino

Torby papierowe butelkowe

Główne zastosowanie tych toreb to wykorzystanie do zapakowania butelki na wino w winiarniach i sklepach z alkoholem. Najważniejsze jest to, że torby te są wytrzymałe i nie ma możliwości by zawartość z torby wyleciała.

Nadruk na torbach

Na torbach białej i brązowej wykonujemy praktycznie w każdym kolorze nadruk, natomiast na torebkach bordo, granatowej, fioletowej i zielonej sugerujemy nadruki w kolorach złotym lub srebrnym – taki nadruk bardzo podnosi prestiż torebki i nadaje jej elegancji.

Zamówienia:

aby złożyć zamówienie wystarczy wysłać e-mail na adres z zakładki kontakt i wpisać ilość, kolor, dołączyć plik do nadruku oraz dane kontaktowe.

Zobacz również:

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close