Menu Zamknij

Torebki bez uchwytów

Papierowe torebki bez uchwytów są bardzo dobrym rozwiązaniem do zastosowania ich jako opakowanie na małe bądź sypkie przedmioty. Torby takie są idealne na bułkę tartą, na kanapki na wynos, czy gwoździe. Wiele firm wybiera również te torebki na rozwiązania niestandardowe, jak np. sianko rozdawane swoim klientom w okresie Bożonarodzeniowym. Torby papierowe bez uchwytu występują w kilku rozmiarach od małych poprzez średnie do większych. Torby zazwyczaj są z papieru KRAFT o gramaturze 70g/m2. W ofercie posiadamy torebki brązowe (papier ekonaturalny niebarwiony i niebielony) a także torebki białe.

Torby bez uchwytu z nadrukiem

Dla małych nakładów wykonujemy nadruk metodą sitodrukową na gotowej torebce. Nadruki mogą być jednokolorowe lub wielokolorowe, ale bez pasowania kolorów. Dla większych nakładów (od kilkudziesięciu tysięcy szt.) jest możliwość wykonania nadruku fleksograficznego wielokolorowego z precyzyjnym pasowaniem kolorów. Dostępne formaty dynamicznie się zmieniają, dlatego wykonujemy wycenę pod konkretne zapytanie.

Nadruki wykonujemy w kolorystyce Pantone. Wyceny wysyłamy tylko na email po otrzymaniu wstępnego projektu, nie udzielamy informacji o cenach przez telefon. Wieloletnie doświadczenie oraz park maszynowy zapewnia najwyższej jakości torby papierowe bez uchwytów z nadrukiem reklamowym.

Torebki papierowe bez uchwytów bardzo dobrze sprawdzają się jako opakowania na guziki w pasmanterii, a także jako opakowanie pensjonatów, które proponują swoim gościom prowiant na wynos. Często pensjonaty nadmorskie, hotele, domki czy hostele zamiast torebek bez uchwytów wybierają dla turystów torby cateringowe, z uchwytem, jako torby z szerokim dnem, do których można dużo więcej prowiantu zapakować. O ile hotel,czy hostel zdecydowanie rzadziej oferują tego typu posiłki na wynos, o tyle w pensjonatach i dworkach jest to na porządku dziennym. Często za drobną dopłatą catering dietetyczny jest sygnowany przez zawodowego, licencjonowanego dietetyka, który układa indywidualną dietę dla każdego pensjonariusza, a co za tym idzie, każdy gość otrzymuje w torebce papierowej dokładnie taki posiłek jaki zaproponował i wyliczył mu dietetyk.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close