Menu Zamknij

Torby papierowe w Tarnowie

Tarnów to piękne ponad stutysięczne miasto, które charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą ilością terenów zielonych. Na terenie miasta jest bardzo dużo parków oraz innych skupisk zieleni miejskiej. Najważniejszym jest Park Strzelecki a także parki Sanguszków oraz Piaskówka. Jednym z najładniejszych i bardzo cenionych przez mieszkańców jest uroczy Park im. Eugeniusza Kwiatkowskiego gdzie szczególnie młode zakochane pary spędzają wiele czasu w wiosenne wieczory. Ekologiczna świadomość niejednokrotnie też daje znać o sobie w pozostałych miejscach związanych z podążaniem ku naturze, między innymi w parkach takich jak: Park im. Wincentego Muchy, bardzo popularny wśród nastolatków Park na osiedlu Westerplatte czy Park na osiedlu Legionów Henryka Dąbrowskiego. Jeżeli chodzi o naturalne i nieco bardziej ustronne miejsca (można by rzec, że wręcz momentami ustronne), a do takich na pewno można zaliczyć:

  • Park w Zbylitowskiej Górze
  • Planty im. Józefa Jakubowskiego
  • Park na osiedlu Zielonym
  • Miejski Park Kultury i Wypoczynku na Górze św. Marcina

Mieszkańcy Tarnowa segregują śmieci, starają się nie emitować szkodliwych gazów do atmosfery – między innymi masowo wymieniając starego typu „kopciuchy” na nowoczesne systemy grzewcze (najczęściej na gaz ziemny). a wolny czas spędzają w urokliwych terenach zielonych rozrzuconych po całym Tarnowie, np. : Kantoria, Lasek „Lipie”, Las „Sośnina” i Lasek Chyszowski. Nie można oczywiście zapomnieć o takich miejscach jak  Rezerwat przyrody Debrza czy Stawy krzyskie. Specyficznym miejscem i chętnie odwiedzanym przez szczególnie osoby starcze jest  Aleja lipowa wzdłuż ul. Obrońców Lwowa , która dodatkowo została też ustanowiona pomnikiem przyrody.

Tarnowianie poszli krok dalej. Wymienili całkowicie torby foliowe na torebki papierowe. W sklepach praktycznie już nie ma starych foliówek, a wszystkie zakupy pakowane są do ekologicznych torebek papierowych – czystych lub z nadrukiem sklepu. Torby te mają o tyle duże wzięcie, że są w 100% biodegradowalne (rozkład w środowisku naturalnym zajmuje do kilku tygodni) oraz powstają z surowców odnawialnych (drewno, słoma, bawełna) a także w dużym stopniu z makulatury i szmat. Torby papierowe są doskonałym produktem zastępującym plastik.

Jak takie torby zamówić? wystarczy z zakładki kontakt wybrać e-mail, napisać wiadomość i czekać na torby.

Niezależnie, czy jest moda na ekologię, czy na budowę ekologicznych mieszkań, nawet we frankach, to bardzo ważne jest aby świadomość mieszkańców do dbania o środowisko naturalne – niezależnie czy to dzieci, czy dorośli, czy młodzież, o ekologię była duża i wymagana nie tyle przez prawo co poprzez wzajemną chęć do życia w czystym środowisku. A każdy następny krok ku temu by było czyściej, a przy okazji lepiej na pewno z czasem wróci z nawiązką.

 

Torby papierowe w Tarnowie są bardzo popularne.

Polecamy: Torebki miętowe, , torebki białe, , torebki brązowe, torebki na alkohol, Nowoczesne rozwiązania reklamowe, , torebki złote, najtańsze torebki z logo, torby dla gmin, torebki dla przedszkoli, ekologicznie…

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close