Menu Zamknij

Torby papierowe na pomidory

Sklepy z warzywami i owocami ostatnio masowo przerzucają się na torby papierowe. Torebki z płaskimi uchwytami w formacie 260x140x320mm idealnie sprawdzają się jako opakowanie na pomidory. Na torebkach takich bardzo często robiony jest nadruk z logo takiego warzywniaka. Osoby na wszelkiego rodzaju dietach jako podstawowy produkt mają u siebie pomidory wszelkiego rodzaju, nawet takie, które korzystają z różnego rodzaju środków odchudzających typu slimberry. Pomidory są bardzo dobre, mają dużo witamin, antyoksydantów, likopenu (działa przeciwrakowo). Ekologiczne torebki papierowe sprawdzają się fantastycznie.

Rodzaje torebek papierowych jakie można wybrać do swojej firmy można podzielić na:

torby z uchwytami, torby bez uchwytów, torby białe, torby ekonaturalne, torby kolorowe, torby czyste, torby z nadrukiem.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close