Menu Zamknij

Torby na zakupy

Nie ważne co i kiedy, ważne by wyrwać się na zakupy. Zakupy w galerii handlowej zawsze podnoszą poziom endorfin i to nie tylko kobietom, ale również nowoczesnym mężczyznom. Człowiek jest zmęczony całodziennym szarpaniem się w korpo, wysłuchujący skrzeczącego szefa, wiecznie niezadowolonych klientów i walczący z innymi szczurami o lepszy wynik w pracy. Najlepszym ukojeniem na takie skołatane nerwy bezsprzecznie są zakupy. Wystarczy wybrać się do Galerii Handlowej, najlepiej dużej, takiej swojej ulubionej… takiej, gdzie na pewno są nasze najbardziej ulubione butiki czy ten jeden wyjątkowy sklep. Zależnie od indywidualnych zapotrzebowań jedni potrzebują (w tym i ja) tylko pochodzić, pogrzebać, poszukać, pomierzyć, poprzeglądać się w lustrach, pomarzyć i co najważniejsze oderwać się od rzeczywistości. Wiele osób natomiast potrzebuje sobie coś kupić i w ten sposób odreagowują trudy dnia codziennego. W moim przypadku jest zupełnie inaczej. Tylko chodzę, oglądam, przymierzam, czas płynie, ja się relaksuję i … nagle okazuje się,ze w ręku mam kilka torebek papierowych wypchanych różnymi rzeczami nie do końca mi potrzebnym, a które udało mi się kupić „w między czasie”. W domu dochodzę do wniosku, że było to mi niezbędne aby się odpsychicznić i aby odreagować. Ciuchy zazwyczaj lądują w szafie – mam taką szafę na rzeczy z metkami, które być może kiedyś założę. Niektóre rzeczy po zakupach wracają niestety (albo może stety) do sklepu. Ale zarówno w jednym jak i drugim przypadku zawsze zostają mi w ręku torby papierowe po zakupach, które z powodzeniem mogę wykorzystać powtórnie, szczególnie przydatne są jako torby na zakupy w marketach spożywczych. (Cennik toreb papierowych znajdziesz tutaj: torby papierowe najtaniej, partnerem jest . )

Torby na zakupy.

Właśnie takie torby z butików odzieżowych bardzo dobrze nadają się dla mnie na zakupy w dyskontach spożywczych czy marketach. Od kiedy masowo wycofywane są foliówki, miło jest mieć swoją własną torbę papierową (w moim przypadku to przynajmniej kilka… naście). Takie torby na zakupy, które wykorzystywane są po raz drugi, trzeci… trzydziesty stanowią całkiem ciekawą platformę reklamową, bo ja niechcący reklamuję firmę, której logo jest na tej torbie nadrukowane utrwalając nie tylko u siebie, ale także wśród innych współzakupowiczów podświadomie tendencję do zapamiętania marki i w przyszłości zapewne większe szanse wybór tej marki spośród wielu innych.

Zalety papierowych toreb na zakupy:

  • biodegradowalne – jest eko i w dobie walki o dbanie o środowisko jest na plus
  • można je wielokrotnie wykorzystać mi udaje się po nawet 20-30 razy tą samą torbę zabrać na zakupy, a foliówki wytrzymywały max 2-3 wyjścia
  • na koniec ich egzystencji kończą u mnie w ogrodzie na kompostowniku lub w kominku jako rozpałka.
  • są świetną reklamą firm, które zdecydowały się na umieszczenia na nich logotypu.

Szczególnie mocno polecamy: a także . W przypadku chęci zamówienia toreb na zakupy do swojego sklepu, butiku, czy restauracji, wybierz zakładkę kontakt i na tam podany email wyślij zamówienie.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close