Menu Zamknij

Różowe torebki papierowe

Torebki papierowe w kolorze różowym cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród sklepów dla dzieci jak i dorosłych. Kolory stonowane jak pudrowy róż i jasno niebieski to kolory najczęściej wybierane do sklepów z odzieżą dziecięcą oraz artykułami dla niemowląt i bobasów. Na takich torebkach nadruk najczęściej jest robiony w kolorze białym, różowym, czerwonym lub bordowym. Torebki jasnoróżowe dedykowane dla dziewczynek, a jasnoniebieskie dla chłopców. Na torebkach nadrukowane zawsze jest logo sklepu i dodatkowo adres, strona www, telefon i bardzo często adres facebook. Nieodzownym elementem takich reklamówek jest też telefon kontaktowy.

Torby pudrowy róż

Kolor pudrowy róż kojarzy się ciepło i niewinnie, a jednocześnie nie jest nachalny i reklama na takiej torebce jest bardzo pozytywnie odbierana. Wielu klientów wybierających takie torebki jest bardzo zadowolona, co potwierdzają zamawiając dokładnie takie same torebki cyklicznie co kilka miesięcy. Pudrowy róż pasuje dla delikatnych kobiet. Jest idealną torebką na kosmetyki dla drogerii, sklepów perfumiarskich, dla gabinetów kosmetycznych, salonów SPA, gabinetów oferujących zabiegi estetyczne i całej branży prozdrowotnej. W gabinetach chirurgii laserowej w takich torebkach wydawane są kosmetyki do regeneracji pozabiegowej. Logo na tej torebce z pewnością utrwali i przyciągnie kolejnych zadowolonych klientów na zabiegi pielęgnacji estetycznej. Torebki w kolorze pudrowego różu są idealne na imprezy okolicznościowe typu śluby, wesela, chrzciny czy urodziny. Do torebek takich wkładamy prezenty z podziękowaniami i/ lub życzeniami,  a obdarowana osoba na pewno będzie miło zaskoczona i wdzięczna za potrzymany podarunek.

Torby różowe

Ciemno różowe torby w kolorze Rhodamine Red są w bardzo intensywnym kolorze wyróżniającym się z tłumu. Intensywność koloru na pewno nie pozostanie niezauważona, a nadruk na pewno na długo utrwali się w pamięci przypadkowych osób, które tą torebkę zobaczą. Torby ciemnoróżowe są doskonałym produktem w kreowaniu wizerunku własnej firmy, mogą być one kolorem wyróżniającym markę jak również pozytywnie wpływać na odbiór firmy oraz jej produktów. Torebki występują w czterech rozmiarach.

Ekologiczne różowe torebki

Ciemny róż wybiera wiele firm, które zajmują się obsługą dzieci są to przedszkola, szkoły, placówki opiekuńcze, oświatowe, instytucje państwowe oraz fundacje charytatywne. Torebka w kolorze ciemnego różu wypiera torby laminowane, ponieważ jej kolor sprawia , że torebka ekologiczna staje się również prestiżowa.

Wiele firm, które wcześniej używały torby laminowane w różowym kolorze obecnie zamieniło je na torby ciemnoróżowe ekologiczne, ponieważ występują one w wielu formatach(190 x 80 x 210 mm, 240x110x310 mm, 320x140x420mm, 400x160x450mm), przez co można dopasować je do większości produktów oferowanych przez firmę. Są ekologiczne i zgodne z duchem czasu. Korzystanie przez firmy z torebek ekologicznych przyczynia się do dbania przez firmy o ekologię.

Torebka w kolorze Rhodamine Red jest wyrazista, zauważalna i przyciągająca uwagę. Dodatek czarnego uchwytu sprawia , że jest elegancka, a z umieszczonym logo jest bardzo prestiżowa.

Polecamy: Torebki miętowe, hologramy kolekcjonerskie, torebki białe, http://tramontana.net.pl/, torebki brązowe, torebki na alkohol, nadruki reklamowe, check these guys out, torebki złote, najtańsze torebki z logo, torby dla gmin, torebki dla przedszkoli, ekologicznie…

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close