Menu Zamknij

Restauracje – torby na wynos

Torebki papierowe dla restauracji i firm cateringowych charakteryzują się szerszym dnem dzięki czemu pojemniki z żywnością na wynos mogą być dostarczane do klientów położone na płasko, a także można ułożyć pojemniki jeden na drugim. Dzięki temu mamy pewność, że jedzenie nie przesypie się, nie rozwali i w estetyczny sposób zostanie dostarczone do klienta na obiad czy imprezę.

Sugerowana szerokość torebek typowo cateringowych wynosi od 26 centymetrów to niespełna 32 cm natomiast denko torebki po rozłożeniu od 14 lub 17 do niespełna 22 cm. Taka rozpiętość wymiarowa powoduje, że torebki przystosowane są do wielu rozmiarów pudełek cateringowych – dzięki czemu każda z restauracji czy firm cateringowych bez problemu może dopasować opakowanie pod swoje własne pudełka. (Zobacz także:  )

Na torbach tych wykonujemy nadruki reklamowe w postaci sitodruku. Nadruki możemy wykonać według projektu przesłanego przez klienta, możemy również wykonać propozycję nadruku według wytycznych klienta. A sam nadruk może się składać: logotyp firmy, hasło reklamowe, grafika reklamowa, a także wszelkiego rodzaju dane teleadresowe w tym nie tylko telefon i adres, ale także strona internetowa, adres skrzynki pocztowej email, fanpage na Facebooku, konto na Instagramie, Twitterze czy innym portalu społecznościowym. Bardzo często do wykonywania projektów nadruków wykorzystuje się piktogramy, emotikony, a także niesłychanie popularne w ostatnim czasie QR-code. Ciekawym rozwiązaniem są również wykorzystywane szczególnie przez muzea, a także szkoły grafiki ich budynków w postaci rycin, które przygotowane są w sposób przypominający drzeworyty. Ryciny tego typu: szkice, a także rysunki techniczne powodują, że przekaz reklamowy na torbach papierowych nie jest przekazem suchym i pozbawionym wizualnie trójwymiarowości, a staje się on swego rodzaju kompozycją reklamową która w znaczącym stopniu podnosi prestiż firmy.

Wiele firm zastanawia się nad wyborem rodzaju torby papierowej stają przed dylematem czy wybrać uchwyt skręcany czy płaski czy torba powinna być w stu procentach ekologiczna w kolorze Eco naturalnym tak zwanym brązowym czyli wykonana z papieru nie bielonego ani nie barwionego czy może jednak zainwestować parę groszy więcej po to by pokazać się w postaci przekazu reklamowego umieszczonego na torebce w jakimś żywym intensywnym kolorze wyróżniającym się z otoczenia (z oferty na torby papierowe korzysta wiele firm np. ). W podstawowej ofercie posiadamy kilkanaście kolorów gotowych torebek są to kolory między innymi jasno i ciemno czerwony, zielony , ciemnoniebieski, czarny, różowy, pudrowy róż, miętowy, kość słoniowa, śliwkowy, pomarańczowy, a także złoty i srebrny. Na torbach wykonujemy nadruki w dowolnym kolorze dysponujemy paletą barw Pantone, która w wersji podstawowej posiada ponad 8000 kolorów i odcieni. Powoduje to, że mamy możliwość dobrania praktycznie bez ograniczeń koloru potrzebnego do wybrania wydrukowania logotypów naszych klientów wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów pomaga nam uniknąć błędów przy projektowaniu zbyt mało kontrastowych kolorów lub przygotowania projektu który wizualnie nie zadowoli klienta. Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest nanoszenie złotego nadruku na eko naturalny brązowy papier lub nadruki typu grafitowe na czarnej torebce.

Problemem przy przygotowaniu przygotowywaniu projektów jest również występowanie logotypów w kilkunastu kolorach Pantone, a także przejścia tonalne oraz logotypy wykonane z barw z rastrowanych pomimo stosowania przez nas stosunkowo wysokiej liniatury dla nadruków sitodrukowych nieuniknione jest powstawanie rasteryzacji przy wykonywaniu nadruków nie w stu procentach natężoną farbą, a to powoduje że nadruki sitodrukowe zrasteryzowany mogą sprawiać wrażenie nie do drukowanych za wszelką cenę staramy się unikać wszelkiego rodzaju przejść tonalnych aby nadruki były w pełni wysycona jednolite a klient był w 100% zadowolony z otrzymanych materiałów reklamowych.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close