Menu Zamknij

Reklama na torbach papierowych

Pewnie zastanawialiście się nieraz nad tym w jaki sposób przygotować poprawnie reklamę Waszej firmy na torbach papierowych. Sposobów rozwiązania jest wiele, a  jednym z najlepszych jest zlecenie tego profesjonalnej firmie która wraz z wieloletnim doświadczeniem przygotuje dla Państwa od początku do końca skuteczny przekaz reklamowy zawarty na torbach papierowych. Każda z firm niezależnie od tego czy jest firmą handlową, dystrybutorem, producentem czy tylko potrzebuje ekologiczne torebki papierowe na targi – zasługuje na to aby w pełni wykorzystać skuteczność powierzchni reklamowej zawartą na ekologicznych torebkach.

Jakość przekazu reklamowego jaka ujęta jest w postaci nadruku na torebkach może być czynnikiem wyjątkowo skutecznym w działaniach marketingowych każdej firmy, niezależnie od tego czy jest to przekaz stricte reklamowy czy tylko subtelne zaznaczenie istnienia firmy w wąskim trendzie ochrony środowiska. Dodatkowo nie należy przejmować się tym, że inne firmy nie wykorzystują w pełni możliwości jakie daje reklama na torbach papierowych skupiając się tylko i wyłącznie na czystych torebkach które służą do zapakowania sprzedawanych przez nich produktów.

Naniesienie logotypu i hasła reklamowego powoduje, że każda z firm która zdecyduje się na tą formę reklamy jest postrzegana przez klientów jako firma mająca świadomość ekologiczną i dbająca o każdy aspekt ekologii w tym również o nie generowanie odpadów tworzyw sztucznych. Nadmienić należy, że firmy które wybrały jako opakowanie torebki papierowe nie mają obowiązku nabijania ich na kasę fiskalną, jak to ma miejsce w przypadku tak zwanych foliówek. Przykład jednego z naszych klientów, który sprzedaje drogie markowe ubrania, gdzie wartość sprzedaży rzadko jest poniżej 1000 zł i wstyd mu jest nabijać na kasę fiskalną foliówkę za 20 czy 50 gr gdyż tak wymaga ustawa związana z recyklingiem, gdzie należy każdą torbę foliową nabić na kasę i odprowadzić od niej opłatę recyklingową. Torby papierowe w tym przypadku są zwolnione z opłaty recyklingowej i mogą być rozdawane jako zwykłe opakowanie produktu sprzedawanego w Waszej firmie lub też jako tak zwany gratis co na pewno zwiększa zadowolenie klientów, a tym samym przyczynia się do zwiększenia dochodów firmy w przyszłości.

Zobacz także:

Ostatnio często pojawia się problem sposobów nowoczesnego marketingu firmy gdzie przedsiębiorcy w sposób chaotyczny nie przemyślanie inwestują w reklamę, całkowicie nie zastanawiając się ani nad skutkami, ani nad konsekwencjami wybranych metod marketingowych, a co za tym idzie pod dużym znakiem zapytania stawiają sens wydawanych pieniędzy na działania marketingowe.

Nie przemyślana strategia marketingowa powoduje, że każda z firm która wydaje ciężko zarobione pieniądze po to aby pomnożyć swój majątek stoi przed dylematem: która z form reklamy jest skuteczna, a która nie przynosi zamierzonych korzyści i dlatego warto zastanowić się na spokojnie przemyśleć przeanalizować wszystkie za i przeciw poszczególnych elementów działań marketingowych. Należy również zastanowić się czy reklama na torbach papierowych jest najlepszą formą reklamy. Może okazać się, że brak takiej reklamy może powodować, że firma nie będzie postrzegana jako podmiot będący na bieżąco z trendami ekologicznymi, a co za tym idzie nie mająca świadomości ekologicznej. Klienci takiej firmy mogą zdecydowanie przerzucić się na konkurencję, która z rozwiązań ekologicznych korzysta i ma na celu nie tylko maksymalizowanie zysków, ale także dbanie o środowisko, a pośrednio o poszczególnych klientów. I nie ma znaczenia, czy to będzie Warszawa, Kraków, czy Gdynia – liczy się gest.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close