Menu Zamknij

Pomarańczowe torebki papierowe

Własne pomarańczowe torby papierowe z  papierowym skręcanym czarnym uchwytem z papieru Craft Kraft. Pomarańczowe torebki reklamowe z własnym indywidualnym logo firmowym.

Dlaczego Pomarańczowe?

Pomarańczowy jest bardzo żywym i ciepłym kolorem, a dodatkowo jest bardzo pozytywnym i intensywnym kolorem, który na pewno nie będzie można niezauważyć. Na torebkach pomarańczowych nadrukowane np. na czarno dane firmy, czy sklepu na pewno przyczynią się do zapamiętania firmy, a także mogą przynieść kolejnych klientów pozostając na długo w pamięci.

 

Podstawowe informacje o produkcie:

Nazwa produktu: Torba standardowa ekologiczna z papieru kraft z uchwytem

Rozmiar (L * W * H): 190x80x210, 240x110x310, 320x140x420 mm

Materiał papierowy : 80g/100g papier Craft

Materiał uchwytu : płaski skręcany czarny wykonany z papieru wklejonego od środka

Wykończenie powierzchni: torba bez laminatu bez lakieru

Dodaj opcje: możliwość wykonania nadruku sitodrukowego dla nakładów już od 150/250szt. (jeden karton)

Wytrzymałość: ok 4 kg

Wysyłka: do 2 kartonów / przesyłkę kurierską

Czas realizacji: 5- 30dni (w zależności od ilości)

MOQ: 250 sztuk (190x80x210mm), 150szt. pozostałe formaty

100% cena i gwarantowana jakość.

Kolorystyka toreb: papier biały pokryty na zewnątrz farbą wodną w kolorze PANTONE 151U

Pomarańczowe torby papierowe

Szczegóły zamówienia w papierowej torebce z nadrukiem na zamówienie:

Czas realizacji produkcji: Termin realizacji ekologicznych toreb papierowych jest bardzo zmienny i należy każdorazowo przed złożeniem zamówienia zapytać o aktualny termin realizacji. Terminy zależą od wielkości zamówienia, dostępności danego surowca w danym momencie, ilości zamówień w kolejce. Dostępności maszyny pod dany format torby.
Tworzenie projektów: Indywidualne projekty nadruków na torbach ekologicznych wykonujemy zgodnie z życzeniem naszych klientów. Proste projekty takie jak naniesienie logo, rozmieszczenie danych reklamowych, adresowych, sloganów i haseł jest bezpłatne. Złożone projekty związane z tworzeniem lub wykorzystywaniem grafik, zdjęć, rycin itp. – wycena indywidualna.

Uwaga!

przerysowanie loga, tworzenie logotypów, wykonywanie szkiców technicznych a także szkiców z fotografii – jest wyceniane indywidualnie w zależności od nakładu pracy grafika.

Pakowanie: Większość naszych toreb papierowych jest pakowana w gruby wytrzymały karton papierowy. Najmniejsze torby pakowane po 250 sztuk do kartony, pozostałe po 150 szt. do kartonu.Przesyłki paletowe wysyłane tylko na standaryzowanych paletach EUR lub EPAL dodatkowo zabezpieczonych folią stretch.
Informacje o dostawie: Mamy podpisaną umowę z kilkoma firmami kurierskimi. Paczki do 30 kg najczęściej wysyłamy kurierem DPD na terenie Polski. W krajach Unii Europejskiej najczęściej jets to kurier DHL. Dodatkowo przesyłki paletowe zlecamy jednemu z kurierów: DHL lub Fedex. Przesyłki pełnosamochodowe obsługuje Kurier Pekaes Koszalin. Staramy się być elastyczni i w ramach potrzeby jest możliwość odbioru zamówienia własnym transportem, ale wiąże się to z wcześniejszym ustaleniem takiej możliwości, a także terminu i godziny.

 

Nasze standardowe rozmiary torby papierowej

(pogrubione zostały torby dostępne w kolorze pomarańczowym):

Mały (mm) Średni (mm) Duży (mm) Bardzo duży (mm)
180 * 80 * 140 240 * 110 * 310 320 * 140 * 420 540 * 150 * 490
180 * 80 * 220 260 * 100 * 330 400 * 160 * 450
190 * 90 * 210 260 * 140 * 320 450 * 170 * 480
200 * 100 * 280 260 * 170 * 245
220 * 105 * 280 320 * 218 * 245

 

Warto zobaczyć jeszcze:

Nasze ogromne doświadczenie może pomóc w przygotowaniu fantastycznego projektu, a także dobraniu najbardziej optymalnego formatu i rodzaju torby zaspokajającego potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy maszyny wykonujące sztancowanie, klejenie, dziurkowanie, a także nadruki.Nadruki robimy w różnych technologiach: sitodruk farbami wodnymi lub rozpuszczalnikowymi, fleksodruk farbami wodnymi oraz druk offsetowy ekologicznymi farbami alkoholowymi.

Pomagamy również w opracowaniu niestandardowych toreb papierowych od pomysłu do końcowego produktu. Po prostu napisz do nas na adres biuro@torby.org.pl

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close