Menu Zamknij

Niebieskie torebki papierowe z logo

Torebki papierowe w kolorze niebieskim, ale takim prawdziwym niebieskim, przez niektórych ten kolor nazywany jest Aquamaryna, są bardzo popularne na wiosnę oraz latem jako torebka do pakowania zakupów. Torba występuje standardowo w dwóch formatach mniejszym: 240x110x310mm oraz większym 320x140x420mm. Zarówno jeden jak i drugi format pakowany jest po 150 sztuk w kartonie. maksymalnie 300szt. w pojedynczej przesyłce kurierskiej. Torba ma wklejany wewnętrznie uchwyt w kolorze czarnym. Jest to papierowa skrętka – bardzo wytrzymała barwiona na zewnątrz czarną wodną farbą (ekologiczna farba nie zawierająca ołowiu, ani innych metali ciężkich). Torba wykonana jest z bardzo wytrzymałego papieru KRAFT bielonego (nie bielony chlorem!!!) o gramaturze 100g/m2. Jest to papier z włóknem pierwotnym, dlatego torby są bardzo wytrzymałe. Nośność takiej torebki to powyżej 10 kg. Intensywnie wybarwiona torebka papierowa ma jeszcze jedną zaletę – jest dobrze widoczna z dużej odległości, a do tego kolor jest bardzo charakterystyczny i zauważalny. Firmy, które zdecydują się na taką torebkę papierową tak wybarwioną mają 100% pewność, że  ich reklama na pewno będzie zauważona.

Niebieskie torebki papierowe

Papier z których wykonane są te torby jest gładki, nie ma charakterystycznego dla ciemnych kolorów prążka, ale dzięki temu na gładziutkiej powierzchni bardzo dobrze nanosi się farba biała (bez przebarwień), dzięki czemu nadruki logotypów firmowych w kolorze białym są czyste i eleganckie. Biały bardzo mocno kontrastuje z niebieskim tłem torebki – czytelność nadruku jest niepodważalna. Wiele firm swoje logo zamienia z wielokolorowego na wersję monochromatyczną i w kolorze białym prezentuje się ono bardzo ciekawie. Torby reklamowe w tym kolorze są zdecydowanie bardziej widoczne i łatwiej są zapamiętywane przez potencjalnych klientów.

Możliwość nadruku na torbie papierowej niebieskiej.

Nadruki na torebkach wykonujemy metodą sitodrukową, z możliwością naniesienie do 4 kolorów. Najczęsciej na torebce reklamowej w kolorze aquamaryna nadrukowywane jest logo w kolorze białym lub granatowym, czasem w kolorze jasnoniebieskim. Niespecjalnie ładnie wyglądają nadruki w kolorze złotym i srebrnym na tym podkładzie. Niebieski ze złotym generalnie nie współpracują ze sobą. Nadruki robimy farbami mocnokryjącymi, zarówno wodnymi jak i rozpuszczalnikowymi.

Wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu toreb dla naszych klientów procentuje w tym, że możemy zapewnić, że zarówno z projektu jak i samego wykonania toreb i nadruku na nich każdy – nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony. Świadczą o tym setki zadowolonych i polecających dalej klientów.

Kolor torby – Pantone 306U

Próbowaliśmy wielu odcieni niebieskiego, ale Pantone 306U w roli torebki reklamowej sprawdził się idealnie. Wielu klientów jest zachwyconych właśnie tą torebką. Sprawdza się ona idealnie jako opakowanie do sprzedawanych produktów zarówno do sklepów odzieżowych jak i sklepików z akcesoriami dziecięcymi. Intensywnie niebieski kolor raczej kojarzony jest z chłopcami, ale jako opakowanie artykułów dla dzieci sprawdza się idealnie. Odcień ten z jednej strony kojarzy się z delikatnymi morskimi falami, z drugiej pięknym intensywnie niebieskim niebem.

Ceny toreb z nadrukiem liczone są wg następującego schematu: cena torebki (cena zależna do wielkości torby) * ilość torebek + Koszt nadruku (ilośc kolorów wpływa na cenę nadruku, a także nakład) * ilość torebek + koszt przygotowalni (klisza CTF+koszt wyświetlenia matrycy sitodrukowej) * ilość kolorów nadruku + opcjonalnie koszty przesyłki kurierskiej.

Torby wysyłamy kurierem DPD – na terenie Polski najszybciej i najlepiej dostarczają przesyłki przy czym współczynnik uszkodzeń mają najniższy (w przeciwieństwie do GLS-a, który paczki z torbami w wielu wypadkach dostarcza bardzo zniszczone).

Nowość: od 1 maja 2019 wprowadzamy nową usługę – możliwość wysyłki paczek bezpośrednio do klienta końcowego jako „anonimowa” nadawcą może być firma zlecająca realizację toreb, a więc klient końcowy nie dowie się, że przesyłka jest zamawiana gdzie indziej. Przesyłki nie są oznaczone naszymi znakami, ani taśmą firmową. Przesyłka jest w pełni anonimowa.

Niebieskie torby reklamowe

Jeżeli niebieskie torby reklamowe w odcieniu Aquamarine nie jest dla Państwa wystarczająco atrakcyjna mamy w ofercie jeszcze dwa inne odcienie.

  • Pierwszy z nich to ciemnoniebieski (Pantone 2955U) – torebka jest wykonana na papierze KRAFT prążkowanym brązowym (torebka jest od środka brązowa) z czarnymi uchwytami. Na tych torbach ślicznie wychodzą nadruki metalizowanymi farbami – złotą i srebrną. Więcej o tych torbach można przeczytać w zakładce kolorowe torby papierowe ciemnoniebieskie.
  • Drugi to kolor jasnoniebieski (Pantone 2717U) często ten kolor nazywany jest błękitnym. Torba ta jest wykonana z białego papieru Kraft (torba jest w środku biała) zadrukowana od zewnątrz ze skręcanym czarnym uchwytem z papierowego skręcanego sznurka. Torba jest gładka, a uchwyty są wklejane od środka z doklejką w postaci paska papierowego, dzięki temu jest on bardzo wytrzymały. Więcej o tych torebkach reklamowych można przeczytać na stronie o kolorowe torby reklamowe jasnoniebieskie.

Zobacz także:

Torebki niebieskie na specjalne zamówienie.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać torby niebieskie aquamarine w formacie 190 x 80 x 210 milimetrów. Te torby wykonane są z papieru KRAFT 80g/m2 i również mają czarne uchwyty. Pakowane są po 250 szt. w kartonie, na pojedyńczą przesyłkę kurierską 2 kartony co daje 500sztuk torebek na przesyłkę. Na torbach papierowych możemy wykonać dowolny nadruk na indywidualne zamówienie niezależnie, czy będzie to zamówienie od osoby prywatnej, firmy, przedsiębiorstwa produkcyjnego czy instytucji. Każdy ma możliwość mieć swoją własną zindywidualizowaną torebkę papierową.

Niebieskie torebki papierowe z logo

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close