Menu Zamknij

Koniec toreb laminowanych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami całkowicie zostały wycofane torby papierowe w wersji laminowanej. Torebki te po użyciu trafiają jako opakowanie wielomateriałowe do odpadów nie nadających się do recyklingu, a co za tym idzie zanieczyszczają środowisko. Torby papierowe ekskluzywne niestety powiedzmy sobie to wprost – są nieekologiczne!

Zamień torby laminowane na ekologiczne torby papierowe.

Coraz częściej w galeriach handlowych do zapakowania sprzedawanych produktów używa się zwykłych toreb papierowych. Praktycznie już w bardzo nielicznych sklepach można zobaczyć torby laminowane, a foliówki znikają z dnia na dzień z kolejnych sklepów (w Galerii Jantar w Słupsku foliówki na dzień dzisiejszy tj. 10.01.2020 można jeszcze spotkać w RTV EURO AGD).

Dużą odpowiedzialnością cechują się właściciele nie tylko sieciówek ale również mniejszych sklepów i butików. Dobrym przykładem „sieciówki” na pewno będzie CROPP który już od jakiegoś czasu swoje produkty pakuje w torby papierowe, ale również pomorska siec sklepów zoologicznych „Cztery Łapy”, gdzie również foliówki zostały zamienione na solidne torby papierowe.

Zobacz również:

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close