Menu Zamknij

Ekologicznie…

Od kilku tygodni bardzo dużo mówi się o skażeniu środowiska, a także o wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniach przede wszystkim smogiem a także pływającymi w morzach i oceanach foliówkach,butelkach i mikroplastikom, które rozkładają się po 400 lat a w niektórych przypadkach nawet i 1000lat. Zagrożenie nie jest to tylko nadmuchany balonik, jest to bardzo poważne zagrożenie, ponieważ coraz więcej zanieczyszczeń w postaci worków foliowych i butelek plastikowych, które są mylone przez zwierzęta z pokarmem. 

Dodaj komentarz

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close