Menu Zamknij

Dla jakich firm są torby ekologiczne? cz.1

Ekologiczne torby papierowe kojarzą się nie tylko z dbaniem o środowisko, ale przede wszystkim z torbami wydawanymi jako opakowania w sklepach i butikach, opakowania do których wkładane są wszelkiego rodzaju sprzedawane produkty: od ubrań, poprzez buty, po artykuły chemiczne i spożywcze. Jednak takie założenia są niestety mylne, ponieważ torby papierowe są wykorzystywane w bardzo wielu innych dziedzinach społeczno gospodarczych i to niezależnie od posiadanego budżetu, poglądów politycznych, czy przekonań religijnych. Poniżej najczęściej wybierane , a niekoniecznie doceniane sposoby wykorzystania ekologicznych reklamowych toreb papierowych przez firmy w poszczególnych branżach i gałęziach gospodarki.

Torby w Budowlance

Przedsiębiorstwa zajmujące się stricte branżą budowlaną bardzo często używają papierowe torebki pomimo, że nie są firmami handlowymi – nie sprzedają towarów, to jednak mają duże zapotrzebowanie na tego typu torby:

  1. torby na targi – większość przedsiębiorstw budowlanych wystawia się na targach budowlanych i tam mając swoje stoisko, zawierają nowe kontakty handlowe, przekazując swoim nowym potencjalnym partnerom różnego rodzaju materiały reklamowe takie jak broszury, ulotki, gadżety reklamowe, a wszystko to powinno być zapakowane w elegancką ekologiczną torebeczkę z logo firmy.
  2. Torby w dziale marketingu – w czasie spotkań biznesowych też profesjonalnie to wygląda, gdy materiały o firmie przekazywane są w torebkach, a nie „luzem”
  3. Torby z gadżetami dla pracowników przed świętami – chyba nie trzeba komentować.

Na dobrą sprawę nie ma znaczenia, czy torby te są używane w firmie produkującej beton, u producenta płotów, firmy sprzedającej wyposażenie ogrodów w meble ogrodowe, trawniki, sadzonki czy wiaty garażowe. Każda z takich firm ma w sobie olbrzymi potencjał, i nie ma to znaczenia, jak różny profil działalności jest każdej z nich, ważne jest, że firmy te dynamicznie się rozwijają, mają tendencję i zazwyczaj są po prostu elastyczne i  dostosowują się do trendów rynkowych, a co za tym idzie mają wiele materiałów reklamowych, które wydają swoim partnerom handlowym w torbach papierowych.

Torby w Budżetówce

Jako, że budżetówka jest bardzo szerokim pojęciem i poszczególnych grup jest wiele, to jednak prawiek każda z tych grup używa ekologiczne torebki dbając przy tym o środowisko unikając foliówek.

  1. Szkoły – rozdawanie nagród uczniom
  2. Urzędy Gmin i Miast – wydawanie gadżetów reklamowych
  3. Policja – na spotkaniach z dziećmi i młodzieżą, gdzie pokazywana jest praca policji
  4. Ośrodki pomocy społecznej – do toreb zbierane są dary (żywność, środki higieniczne) a następnie przekazywane potrzebującym

Polecamy także: torby na butelkę, jak przygotować projekt, , brązowe torby, , ekologicznie,

Torby w cateringu

Torebki takie są niezbędne we wszystkich firmach związanych z nowoczesną forma odżywiania – catering dietetyczny, fit catering itp. Opakowania z gotowymi posiłkami są wkładane do toreb i dostarczane bezpośrednio do klientów. Torby te mają szerokie dno, dzięki czemu bez problemu można włożyć pojedyncze opakowanie  na płasko, a na nie można postawić kolejne i kolejne…

Dalej…

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close