Menu Zamknij

Dla jakich firm są torby ekologiczne? cz.2

Torby w branży finansowej.

Zarówno banki jak i wszelkiego rodzaju firmy brokerskie, ubezpieczeniowe czy pośrednicy bardzo często korzystają z toreb papierowych, że względu na konieczność włożenia do takich toreb wszelkich materiałów związanych z prowadzoną działalnością. Są to najczęściej dokumenty, ale także materiały reklamowe. Szczególnie przy większych przedsięwzięciach jakimi są kredyty, a w szczególności kredyty hipoteczne, ale także mniejsze przedsięwzięcia jak pożyczki na oświadczenie. Wiąże się to z wygenerowaniem pewnej ilości dokumentów i aby tego nie pogubić idealnie sprawdzają się torebki papierowe z logo instytucji (banku, firmy ubezpieczeniowej, czy brokera). W przypadku torebek w kolorze białym można wykonać nadruk w dowolnym kolorze czy kilku kolorach w zależności od logotypu danej firmy, nie ma problemu z naniesieniem loga w dwóch, trzech czy czterech kolorach. Banki najczęściej umieszczają tylko swój logotyp ewentualnie obecnie obowiązujące hasło reklamowe. Firmy ubezpieczeniowe oraz brokerzy najczęściej potrzebują oprócz logotypu także dane adresowe placówek dla których dedykowane są dane torebki papierowe, a często również adres facebook, instagram czy innych społecznościówek i numer telefonu.

Zobacz także: torby białe cennik, , , torebki papierowe cateringowe, uchwyty do toreb, projekt, ekologicznie,

Torby w branży Socjalnej

Większe torby papierowe (najczęściej w formacie 450*170*480mm, czasem400*170*450mm) z nadrukowanymi danymi danej akcji charytatywnej stosowane są w akcjach zbierania żywności dla potrzebujących. Robią to różnego rodzaju instytucje jak Szlachetna Paczka, Caritas, czy Miejskie i Wiejskie Ośrodki Pomocy Społecznej. Do takich mocnych torebek wkładana jest żywność i środki chemiczne oraz przypory toaletowe i w ramach zbiórki przekazywane do najbiedniejszych lub potrzebujących rodzin. Tego typu akcje stają się coraz częściej spotykane i cieszą się dużą akceptacją społeczną.

 

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close