Menu Zamknij

Dębica – przoduje w torbach papierowych

Torby papierowe są elementem strategi promowania firmy nie tyko w stolicy Polski, ale także, a może przede wszystkim w wielu firmach w Dębicy. Nie na darmo mówi się, że Dębica jest wiodącym miastem regionu jeżeli chodzi o dbanie o środowisko naturalne a także o wszelkiego rodzaju aspekty związane z ekologią. Każda szanująca się firma, niezależnie czy to butik z markowymi ciuchami, sklep z butami, czy renomowana restauracja – swoje produkty wkłada tylko i wyłącznie do ekologicznych toreb papierowych z własnym nadrukiem.
W Dębicy największym uznaniem cieszą się małe torebki papierowe idealne do pakowania kosmetyków, orzeszków oraz wyrobów spożywczych. Idealnym rozwiązaniem dla rezygnacji z toreb foliowych okazały się w Dębicy torby papierowe. Co druga firma ceni nasze produkty i już nigdy nie wróci do folii. Dla firm które potrzebują większe torby również mamy niemałą ilość i dowolność formatów.

Dębica – jedno z najładniejszych miast województwa podkarpackiego.

Torby papierowe z nadrukiem to ciekawa forma reklamy, a jednocześnie jedna z najtańszych.

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close