Menu Zamknij

Czerwone torebki papierowe z białym logo

 

Ostatnio kilku klientów niemal pod rząd zamówiło torebki papierowe czerwone (piękna intensywna czerwień na białym papierze kraft – 100g/m2) okazuje się, że torby w tym kolorze nie dość, że szybko zyskały olbrzymie uznanie wśród klientów to jeszcze są chyba jedną z najbardziej zauważalnych form reklamy wizualnej. Dlaczego czerwony ?

Czerwony to najbardziej energetyczny kolor ze wszystkich kolorów – barw w paśmie widzialnym człowieka. To kolor dynamizmu, życia, silnych emocji, a przede wszystkim miłości. Czerwony kolor kojarzy się także z tym, co przyjemne, więc czerwone ekologiczne torebki papierowe Twojej firmy będą doskonałym opakowaniem dla przeróżnych produktów, a czy to będą słodycze, kosmetyki, odzież czy np. książki to już bez znaczenia. Czerwień to barwa, która najmocniej ze wszystkich rzuca się w oczy. Kolor czerwony wykorzystuje to w swojej działalności wiele agencji reklamowych, a także dużych koncernów (KFC, Orlen). I o tym można pomyśleć, kiedy wybiera się optymalny kolor dla torebki ekologicznej z Twoim indywidualnym nadrukiem. Każda nasza torba to produkt wykonany z solidnego papieru. Na tej torbie idealnie prezentuje się czarny nadruk.

Torby w kolorze czerwonymHKS 16N – występują w 4 formatach:

  • 190 x 80 x 210 mm (papier 80g/m2)
  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)
  • 400 x 160 x 450 mm (papier 100g/m2)

Torebki w kolorze czerwonym są wykończone eleganckim czarnym uchwytem papierowym ze skręcanego papieru wklejonego wewnątrz torby. W najbliższym czasie do oferty zostaną dołączone torby w kolorze strażackiego czerwonego koloru. Czerwone torebki ekologiczne pakowane są w kartony po 150 sztuk (za wyjątkiem formatu 190x80x210mm, który to pakowany jest po 250 sztuk torebek /karton).

Nowy kolor to czerwony Pantone 199C (nadrukowany na białym papierze w celu wysycenia barwy aby była na tyle intensywna, żeby była maksymalne widoczna.) Dostępne będą formaty:

  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)

UWAGA! na czerwonych torbach niechętnie wykonujemy nadruk biały, ponieważ biała farba lubi wchodzić w reakcję z czerwoną i nadruk zamiast białego robi się lekko różowy.

Zobacz również: | | Torby pomarańczowe | Torby złote | Torby zielone | Torby brązowe |

Wytrzymałość toreb czerwonych: w najmniejszym rozmiarze: 190x80x210 mm papier kraft 80g/m2 torebki wytrzymują około 4 kg , natomiast w rozmiarach 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2), 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2), 400 x 160 x 450 mm (papier 100g/m2) udźwig takiej torby to około 8-10 kg. Jeżeli nie będziemy wkładać do takiej torby przedmiotów ostro zakończonych to mamy 100% pewność, że torba wytrzyma bez problemu transport.

Nadruki wykonujemy metodą sitodrukową od 1 do 4 kolorów z obu stron torby (przód i tył torby) minimalne zamówienie to jeden karton (ilości w kartonie podane powyżej). Do Sitodruku używamy tylko ekologicznych farb nie zawierających metali ciężkich. Bądź eko – wybierz torby papierowe zamiast foliówek. Płatność (tylko przelew, kredyt? jeszcze nie, ale planujemy wprowadzić taką opcję) przy zamówieniu toreb papierowych na podstawie faktury proforma lub w przypadku jednostek budżetowych na podstawie faktury VAT.

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu. Więcej

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku! Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Na co wyrażasz zgodę? Klikając przycisk "Zgoda" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez ESSE Torby i Druk oraz naszego Partnera - Google LLC, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisie w celu analityki i marketingu.

Close